Objednat projekci O filmu

Short Skin

Přílohy

Partneři

Cinema Radio Wave
Film Europe Channel CSFD
Film Europe

Short Skin

(Short Skin: I dolori del giovane Edo)

AKAI International Film Fest Award – zvláštní uznání na MFF v Benátkách 2014
Itálie 2014 do 12 let nevhodné 86min.
  • 07. 07. 2016
  • Komedie

„Láska nemusí vždycky bolet.”

Slibný debut Duccia Chiariniho je křehkým příběhem o dospívání, hledání lásky a zúžení předkožky.

Slibný (a částečně autobiografický) debut Short Skin talentovaného italského režiséra Duccia Chiariniho je důvtipnou kombinací rodinného dramatu, klasického příběhu o dospívání a originální letní love story. Hrdinou snímku je sedmnáctiletý citlivý mladík Edoardo, který má, jak už název napovídá, problém s fimózou (zúžením předkožky). Tato skutečnost ho výrazně limituje v sexuálních dobrodružstvích, která ho momentálně zajímají zdaleka nejvíc. Režisérův inteligentní mix humoru a dramatu těží z civilního, realistického scénáře a znamenitě vystihuje mužskou zranitelnost. Shor Skin nabízí vylehčenou prázdninovou zábavu, ale zároveň nás učí cosi podstatného o odvaze, improvizaci a překonávání vlastní nejistoty.

Short Skin je celovečerní hranou prvotinou nadějného italského režiséra a scenáristy Duccia Chiariniho, který se dosud věnoval především krátkometrážní a dokumentární tvorbě.

Duccio Chiarini Matteo Creatini, Francesca Agostini, Nicola Nocchi, Miriana Raschillà, Bianca Nappi, Francesco Acquaroli
Duccio Chiarini
Baris Ozbicer
Roberto Di Tanna
1:1,85

Galerie